Držáky a zásobníky na toaletní papír

Zásobník Celtex na toaletní papíry se středovým odvíjením Megamini Maxi Easy-Pull bílý, 92720
do 3 dnů

Uzamykatelný zásobník Celtex Megamini Maxi Easy-Pull perfektně doplní jakoukoliv toaletu či umývárnu s velkou spotřebou – v restauracích, barech, obchodních domech a podobných podnicích. Díky kompaktnímu obdélníkovému provedení ho umístíte i do menších prostorů. Vložíte do něj toaletní papír se středovým odvíjením až s 570 útržky, které v případě potřeby odtrháváte po jednom. Skrz transparentní okénko vidíte dovnitř zásobníku a snadno včas doplníte náhradní roli.  Hlavní přednosti Transparentní okénko pro včasnou výměnu toaletního papíru Uzamykatelný Kompaktní provedení Specifikace Značka: Celtex Model: Megamini Maxi Easy-Pull Určení: zásobník na toaletní papír Kompatibilita: toaletní papír Celtex Easy-Pull Barva: bílá Materiál: plast Hmotnost: 0,92 kg Rozměry (š x v x h): 285 x 210 x 150 mm Obsah balení 1x zásobník na toaletní papír Celtex

582 Kč

+
Držák toaletního papíru s krytem Quad Chrom, TO-69315
do 3 dnů

Držák toaletního papíru s krytem k přichycení šrouby s hmoždinkami. Funkční závěsný doplňek s rozměry základny 4 x 4 cm, zajišťuje pohodlné používání koupelny a zároveň působí elegantním dojmem. Vyrobeno z pevné slitiny s vrstvou chromu. Kolekce Quad Chrome - díky velmi všestrannému a modernímu vzhledu doplňků se hodí do všech luxusních interiérů.

342 Kč

+
závěs na toaletní papír, Chrom 830405
do 3 dnů

317 Kč

+
Držák toaletního papíru nalepovací 3M Steely, TO-69375
do 3 dnů

Držák na toaletní papír s nalepovací základnou. Stylové a funkční doplňky z kolekce Steely jsou vyrobeny z pevné, kartáčované nerezové oceli SS304. Dokonale doplní výzdobu moderní koupelny a kuchyně a budou praktickým doplňkem i na chodbě a ve skříni. Díky velmi odolné oboustranné pásce 3M je můžete připevnit bez vyvrtání otvorů ve zdi.

297 Kč

+
Držák toaletního papíru Quad Chrom, TO-69314
do 3 dnů

Držák toaletního papíru k přichycení šrouby s hmoždinkami. Funkční závěsný doplňek s rozměry základny 4 x 4 cm, zajišťuje pohodlné používání koupelny a zároveň působí elegantním dojmem. Vyrobeno z pevné slitiny s vrstvou chromu. Kolekce Quad Chrome - díky velmi všestrannému a modernímu vzhledu doplňků se hodí do všech luxusních interiérů.

296 Kč

+
Držák toaletního papíru Quad Chrom, TO-69316
do 3 dnů

Jednoduchý držák toaletního papíru k přichycení šrouby s hmoždinkami. Funkční závěsný doplňek s rozměry základny 4 x 4 cm, zajišťuje pohodlné používání koupelny a zároveň působí elegantním dojmem. Vyrobeno z pevné slitiny s vrstvou chromu. Kolekce Quad Chrome - díky velmi všestrannému a modernímu vzhledu doplňků se hodí do všech luxusních interiérů.

243 Kč

+