Autodráhy

JANOD Autodráha s dřevěnými autíčky 152575
do 3 dnů

Všichni do auta! autodráha se skládá z 21 dílků: 12 plstěných dílků pro vytvoření velkého okruhu a 9 dřevěných doplňků: 4 autíčka včetně jednoho poutavého elektromobilu, 1 nabíjecí stanice, 3 stromy a 1 mostu děti si mohou představovat, že nabíjejí "elektrické" autíčko v dřevěné nabíjecí stanici hra stimuluje zručnost vašeho dítěte, podporuje jeho představivost a kreativitu

935 Kč

+
Sada Dopravních značek A (5 ks)  20582
do 3 dnů

Hra a vzdělávání v jednom! Set 5 plastových dopravních značek: Stop, Dej přednost v jízdě, Přikázaný směr jízdy, Hlavní silnice a Přechod pro chodce. Pomocí značek si dítě hraje a zároveň se učí správnému pohybu na veřejných komunikacích. Výška značky: 72 cm Velká základna zajistí stabilitu značky. Baleno v papírové krabici.

935 Kč

+
Dopravní semafor velký, 72 cm 20584
do 3 dnů

Hra a vzdělávání v jednom! Dopravní semafor se skutečnými světly. Semafor má funkci automatické změny nebo manuálního přepínání světel. Může být využit při simulaci provozu na silnici i u přechodu pro chodce. Možnost vypnutí pomocí tlačítka umístěného na spodní straně semaforu. Výška semaforu: 72 cm POZNÁMKA: Semafor vyžaduje 4 x 1,5 V baterie AA*R6. Baterie nejsou součástí balení.

935 Kč

+
KLEIN Sada Dopravních značek B (5 ks) 20583
do 3 dnů

Hra a vzdělávání v jednom! Set 5 plastových dopravních značek: Cyklostezka, Pěší zóna, Práce na silnici, Přechod pro chodce a Pozor děti. Pomocí značek si dítě hraje a zároveň se učí správnému pohybu na veřejných komunikacích. Výška značky: 72 cm Velká základna zajistí stabilitu značky. Baleno v papírové krabici.

776 Kč

+
MAC TOYS Velká svítící dráha 192 dílků s autíčkem s LED světly 130580
do 3 dnů

3-2-1 TEĎ! Odstartuj dobrodružný světelný závod! Velká variabilní dráha, která ve tmě po nasvícení svítí. Postavte dráhu a nechte po ní jezdit autíčko se třemi LED světly, které v přítmí udělají barevný světelný efekt. Balení obsahuje: 192 dílků k sestavení svítící dráhy  autíčko  o rozměru 9 cm  se 3 LED světly. Autíčko je na baterie 1 x 1,5 V AA.  Baterie nejsou součástí balení. Vhodné pro děti od 3 let.

748 Kč

+
Hračka MaDe Autodráha 240 cm, dvě auta, USB, rozměr 90 x 65 cm, 14500
do 3 dnů

Autodráha Racing Collection udělá radost každému malému závodníkovi a nadšenci do autíček. Jednoduše sestaví trať, vyrazí a sleduje rychlou jízdu závodních aut. Řídí je pomocí ovladačů. Jelikož je dráha dvojitá, může uspořádat závody se svým sourozencem nebo kamarádem ze školy. Celková délka trati je 240 cm. Kdo pojede rychleji a dorazí do cíle jako první?  Hlavní přednosti Dlouhá trať pro více zábavy V balení 2 auta a 2 ovladače Dvojitá dráha pro hraní se  sourozenci či kamarády Vhodná pro děti od 8 let Bohaté příslušenství Spolu s dráhou dostanete 2 závodní auta, 2 ovladače, USB kabel pro externí napájení a příslušenství na ozdobu a doplnění trati. Dráhu navíc můžete složit 3 různými způsoby. Návrhy a návody k sestavení najdete vytištěné na krabici.  Specifikace Značka: MADE Model: Racing Collection - Autodráha 240 cm Určení: autodráha Vhodné pro děti: od 8 let Baterie: ne Napájení: USB kabel pro externí napájení (zdroj není součástí balení) Typ obalu: box s českými popisky Materiál: plast Délka trati: 240 cm Rozměry dráhy: 90 x 65 cm Rozměry boxu (v x š x h): 54 x 42 x 7 cm Obsah balení 1x hračka – Autodráha (včetně aut, ovladačů a příslušenství)

677 Kč

+
CLEMENTONI BABY Dětská dráha Zábavná garáž (Play For Future) 147836
do 3 dnů

Zábavná dětská dráha plná mechanických aktivit patři do kolekce Play For Future. Dráha je navržena tak, aby se autíčko klouzalo cestou dolů, vyjelo opět nahoru a sjelo dolů a tak pořád dokola pro legraci a pobavení dětí. Autíčko se cestou dolů převrací a dělá velmi legrační kotrmelce, čímž podněcuje dětskou zvídavost, vůz lze vrátit zpět na začátek dráhy pomocí ručního zvedacího systému, stejně jako ve skutečné garáži, cestou lze obsluhovat železniční přejezd, natankovat a projet myčkou, mechanické aktivity jsou navrženy tak, aby rozvíjely manuální zručnost a hmatové vnímání dětí. 100% recyklovatelný plast 100% recyklovatelný papír Vysoká kvalita, vyrobeno z nezávadných materiálů (non-toxic) Rozměry sestavené dráhy: 55 x 39 x 30 cm.

512 Kč

+
GOKI Podlahová autodráha + 2 autíčka 143758
do 3 dnů

45 libovolně sestavitelných dílů : zatáčky, křižovatky, 2 parkovací plochy, kruhový objezd Ø 14 cm, rovné úseky (šířka 7 cm), atd. Děti si mohou vytvořit závodní nebo jízdní dráhu. Součástí balení jsou 2 kovová autíčka . GOKI patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce hraček s vysokou pedagogickou a didaktickou kvalitou. Firma klade důraz na bezpečnost hraček, jejich zdravotní nezávadnost a dbá na obnovitelné zdroje. Dřevo je bráno tam, kde může dorůstat. Používané dřeviny jsou javor, buk, ořech, lípa, jasan, borovice, bříza a gumovník. Barvy a laky pocházejí od menších výrobců.

506 Kč

+
MAC TOYS Svítící dráha 144 dílků s autíčkem s LED světly 25180
do 3 dnů

Barevný světelný závod začíná! Flexibilní dráha, která ve tmě po nasvícení svítí. Postav dráhu a nech po ní jezdit autíčko s LED světly, které v přítmí udělá barevný světelný efekt. Dráha může mít jakýkoli tvar. Buď kreativní a stavěj další a další varianty. Dílky do sebe snadno zapadnou a drží na místě. Balení obsahuje 144 dílků k sestavení svítící dráhy a autíčko, které má LED světla. Délka autíčka je cca 9 cm. Provoz auta je na  1 x 1,5 V AA baterii. Barterie nejsou součástí balení. Vhodné pro děti od 8 let.

345 Kč

+
Hračka MaDe Autodráha patrová s auty, 11005
do 3 dnů

Patrová autodráha Fun Racing Track udělá radost každému malému závodníkovi a nadšenci do autíček. Dítě položí auto na horní část trati a pustí ho. Auto samo sjede celou dráhu až dolů. Jelikož jede samospádem, nepotřebujete k hračce žádné baterie. Hlavní přednosti Vhodná i pro nejmenší děti od 3 let V balení 8 aut pro více zábavy Pohyb aut bez potřeby baterií – samospádem Hračka pro malé závodníky V balení najde váš potomek celkem 8 závodních aut. Hraní ho bude bavit a užije si s nimi spoustu zábavy. Autodráha v krásném barevném provedení se hodí pro děti od 3 let. Specifikace Značka: Made Model: Fun Racing Track Určení: autodráha Vhodné pro děti: od 3 let Materiál: plast Rozměry hračky: 38 x 33 x 7 cm Rozměry (š x v x h): 33 x 38 x 7 cm Obsah balení 1x autodráha 8x autíčko

336 Kč

+
Hračka Woody Dráha pro autíčka , 102190841
do 3 dnů

Dráha pro autíčka značky Woody. Dítě umístí autíčka na horní plochu dráhy, naklopí ji a autíčka sjedou po dráze dolů. Hračka rozvíjí jemnou motoriku a koordinaci oko-ruka. Specifikace Značka: Woody Věk: 18měsíců+ Barva: mix barev Hmotnost balení: 0,74 kg Rozměry: 31 x 10 x 27 cm Obsah balení 1x autodráha 4x autíčka

292 Kč

+