Pouzdro Forcell CARBON Case Xiaomi Redmi 5 černá 06M

199 Kč (7,9 €)
164,46 Kč bez DPH (21%)
Skladem Centrální sklad 1 ks

Je-li objednávka vyhotovena do 14:00, expedujeme tentýž den zákzníkovi. Osobní odběr možný v otevírací době. 

  • Stav zboží: NOVÉ

    Zboží je nové, originál zabalené. Na zboží je možný odpočet DPH. 

  • Kód: car06M

Fotografie typů mobilních telefonů jsou pouze ilustrační. Rozměry a výřezy pro tlačítka, kameru a konektor odpovídají produktu uvedeného v NÁZVU!

 

Forcell carbon case je elegantní a stylové pouzdro, který poskytuje plnou ochranu i v obtížných podmínkách. Pouzdro je vyrobeno z odolného materiálu proti nárazům, který se vejde do vyhrazeného mobilního telefonu velmi dobře. Funguje při praktikování adrenalinových sportů a dalších obtížných podmínkách. Zesílené strany zaručuje ještě amortizace během pádu a lehce trčí hrany chránit tak obrazovku.Uhlík a leštěné motivy hliníku, které jsou na zadní straně obalu, jsou unikátní. Vyniká mezi ostatními pouzdry.Pouzdro poskytuje plný přístup k tlačítkům, sloty a neruší při používání fotoaparátu.

Fotografie typů mobilních telefonů jsou pouze ilustrační. Rozměry a výřezy pro tlačítka, kameru a konektor odpovídají produktu uvedeného v NÁZVU!

 

Forcell uhlík případ je elegantní a stylové pouzdro, který poskytuje plnou ochranu i v obtížných podmínkách. Jeho vzhled značky udělal ty nejnáročnější uživatele bude líbit.

Pouzdro je vyrobeno z odolného a odolného proti nárazům kaučuk, který se vejde do vyhrazeného mobilního telefonu velmi dobře. Funguje při praktikování adrenalinových sportů a dalších obtížných podmínkách. Zesílené strany zaručuje ještě amortizace během pádu a lehce trčí hrany chránit tak obrazovku.

Uhlík a leštěného hliníku motivy, které na zadní straně obalu, je unikátní a způsobuje to udělal, vyniká mezi ostatními pouzder.

Pouzdro poskytuje plný přístup k tlačítkům, sloty a neruší při používání fotoaparátu.