MyPhone pouzdro Book s flipem MyPhone PRIME PLUS zelená

Novinka
MyPhone pouzdro Book s flipem MyPhone PRIME PLUS zelená
Zboží momentálně nelze zakoupit.
nedostupné (nelze zakoupit)
  • Stav zboží: NOVÉ

    Zboží je nové, originál zabalené. Na zboží je možný odpočet DPH. 

  • Kód: 2214141

Fotografie typů mobilních telefonů jsou pouze ilustrační. Rozměry a výřezy pro tlačítka, kameru a konektor odpovídají produktu uvedeného v NÁZVU!

Flipové pouzdro MyPhone BookCover je vyrobeno v populární konstrukci s otevíráním flipu do boku, stejně jako je tomu u běžné knihy. Vnější i vnitřní část pouzdra MyPhone BookCover tvoří kvalitní umělá kůže, která je opatřena krásným jednobarevným povrchem. Z vnitřní strany flipu najdete dvě kapsičky o velikosti kreditní karty a jednu větší kapsičku pro uložení papírových bankovek. Dokonalou fixaci flipu zajišťuje boční klip s magnetem.

Samozřejmě, že uvnitř pouzdra MyPhone BookCover hlavně najdete silikonový TPU kryt, do kterého se jednoduše nacvakne mobilní telefon MyPhone. Tohle řešení vaničky tlumí rázy při nechtěném pádu a obsahuje veškeré výřezy a otvory pro konektory, tlačítka anebo pro kameru s bleskem. Mobilní telefon MyPhone Fun 5 se tak z pouzdra MyPhone BookCover nemusí vytahovat ven. Praktickou stránku pouzdra MyPhone BookCover je i možnost vytvořit jednoduchý stojánek.