Karaoke

LEO250 PARTY bluetooth reproduktor 03-2-1184
Skladem 1 ks

Všestranný přenosný audio systém, který obsahuje nabíjecí baterii 3,7V / 2400mAh. Možnost připojení mikrofonu pro karaoke párty. LED nasvícené 3" reproduktory na přední straně. Reproduktor má vestavěný USB/microSD/MP3 přehrávač a obsahuje mikrofonní a AUX vstup. Nabíjecí USB/micro-USB kabel.

713 Kč

+
ROADY FL C.PERKINS bateriový systém 02-4-2093
do 3 dnů

Představujeme vám 3-pásmový přenosný bateriový systém s ručním bezdrátovým UHF mikrofonem - dokonalý nástroj pro vytvoření skvělé zvukové atmosféry kdekoli jdete. S tímto systémem získáte vynikající zvukový výkon a maximální flexibilitu.Ozvučnice tohoto systému je osazena 1x 5" basovým, 2x 2,5" středotónovým a 2x 1" výškovým reproduktorem, které vám poskytnou jasný a vyvážený zvuk. Vestavěný 10,8V, 6000 mAh akumulátor s výdrží cca 8-10 hodin a dobou nabíjení 4-5 hodin zajišťuje dlouhodobé užívání bez potřeby častého dobíjení. Systém obsahuje ruční bezdrátový UHF mikrofon s dosahem 10 m, který vám umožní volně se pohybovat a zpívat bez omezení.Co se týče připojení, systém nabízí 1x MIC vstup (JACK6,3), 1x kytarový vstup (JACK6,3), 1x stereo AUX vstup (JACK3,5), 1x stereo monitorovací výstup na sluchátka (JACK3,5) a LIVE vstup (JACK3,5), což vám umožňuje připojit různá zařízení a nástroje. Dále má vestavěný MP3 přehrávač s USB konektorem a slotem pro microSD kartu, LED displej, dálkové ovládání a Bluetooth připojení s funkcí True Wireless Stereo (TWS), což vám umožňuje připojit dva systémy ROADY FL na jeden zdroj hudby.Systém má samostatnou regulaci hlasitosti a korekci pro hudbu a mikrofon s funkcí Echo se 4 hlasovými efekty, což zvyšuje vaše možnosti nastavení zvuku podle vašich preferencí. Je vhodný pro domácí a zahradní párty, pro školky, školy a pro domácí kytaristy jako malé kombo přes které můžete také zpívat a přehrávat doprovodnou hudbu. Systém umožňuje také nahrávání zpěvu a zvuku na USB/microSD. Není vhodný pro komerční a profesionální použití.Systém je navíc vybaven nastavitelným popruhem pro snadné přenášení a zabudovaným pouzdrem pro umístění na reproduktorový stojan o průměru 35 mm, což zajišťuje snadnou manipulaci a transport. Bezdrátový mikrofon má vestavěný akumulátor, který se nabíjí pomocí přibaleného USB-USB-C kabelu. Maximální SPL tohoto systému je 95 dB, což znamená, že si můžete užít hlasitou a jasnou hudbu až do posledního tónu. Užijte si neomezenou zábavu s tímto skvělým přenosným bateriovým systémem!

7 601 Kč

+
  • Kupón/sleva
  • Doprava zdarma
  • + Dárek
WPORT10-300 Ibiza bateriová reprosoustava 02-4-2068
do 3 dnů

Představujeme vám revoluční přenosný párty systém, který odolává každému počasí a je připraven vzít vaše zážitky na další úroveň, kdekoliv se pohnete. S krytím IP54 je tento systém ideální volbou pro mobilní aplikace v terénu, zajišťující spolehlivý výkon i v náročných podmínkách.Svým impozantním zvukovým výkonem, osazením 10" basovým reproduktorem a dvěma 3" výškovými reproduktory, tento systém dodává hutné basy a jasné výšky, aby vaše party byla nezapomenutelná. S vestavěným USB/MP3 přehrávačem s displejem, Bluetooth/NFC připojením a FM tunerem máte přístup k nekonečnému množství hudebního obsahu, ať už preferujete streamování přes Bluetooth nebo poslech vašich oblíbených rádiových stanic.Nejenže tento systém poskytuje skvělý zvuk, ale také slouží jako powerbanka pro nabíjení vašich mobilních zařízení, díky druhému USB konektoru (5V/1A). S ručním bezdrátovým UHF mikrofonem (863MHz - 865MHz) si můžete užít zpěv nebo průvodní komentáře s maximální volností pohybu.S možností napájení z vestavěného akumulátoru (12V / 4,5 Ah) s výdrží 6-7 hodin nebo ze sítě 230V/50Hz máte flexibilitu, kterou potřebujete pro vaše párty kdekoli a kdykoli. Vestavěná výsuvná rukojeť a kolečka usnadňují přenášení a manipulaci s reproduktorem, zatímco ochranný textilní obal na mikrofon zajišťuje, že váš vybavení zůstane v bezpečí a v perfektním stavu.Nechte se unést hudbou a energií, aniž by vás omezovaly počasí nebo prostředí. S tímto univerzálním reproduktorem budete mít zábavu na dosah ruky, ať už jste kdekoli.

7 537 Kč

+
PARTY15RGB PARTY Light&Sound přenosný reproduktor + mikrofon 02-4-2080
do 3 dnů

Vychutnejte si nekonečnou zábavu s tímto 15" přenosným párty bateriovým systémem, který dodává život do vašich událostí. S vestavěným 4,5 Ah akumulátorem můžete oslavit a bavit se celé hodiny bez přerušení. Obsahuje bezdrátový VHF mikrofon, který vám umožní svobodně se pohybovat a zapojit se do akce.S množstvím vstupů, včetně AUX a MIC, a vestavěným FM tunerem a MP3 přehrávačem s možností připojení USB a microSD karty, máte neomezené možnosti pro přehrávání hudby. LED displej a dálkové ovládání vám umožňují snadno navigovat a ovládat systém.S BlueTooth funkcí můžete streamovat hudbu přímo ze svého mobilního telefonu nebo jiného zařízení až do 10 metrů daleko. Díky 2-pásmovým korekcím můžete nastavit zvuk podle svých preferencí.Systém lze napájet z vestavěného akumulátoru, externí 12V baterie nebo ze sítě 230V/50Hz, což zajišťuje jeho flexibilitu a použitelnost v různých situacích. Je ideální pro domácí a zahradní párty, školky a školy, ale není určen pro komerční a profesionální použití. S vestavěnou výsuvnou rukojetí a kolečky je přenášení tohoto systému snadné a pohodlné.

4 425 Kč

+
PARTY12RGB PARTY Light&Sound přenosný reproduktor + mikrofon 02-4-2085
do 3 dnů

Představujeme vám 12" přenosný párty bateriový systém s LED osvětlením reproduktoru - dokonalý společník pro každou zábavu a událost. Tento systém je vybaven vestavěným 2,2Ah akumulátorem, který vám umožní užívat si hudbu bez omezení a bez nutnosti připojení k elektrické síti.Obsahuje 1x ruční VHF bezdrátový mikrofon, který vám dává svobodu pohybu a možnost interakce s publikem. S 1x MIC vstupem (Jack 6,3 mm) a 1x AUX vstupem (jack 3,5 mm) máte možnost připojit různá zařízení a hudební nástroje pro ještě větší rozmanitost zvuku.S vestavěným FM tunerem a MP3 přehrávačem s USB konektorem a slotem pro microSD kartu (max 32GB) můžete přehrávat oblíbené skladby ze všech vašich digitálních médií. S Bluetooth připojením můžete snadno streamovat hudbu přímo z vašeho mobilního telefonu, což zajišťuje pohodlné a bezdrátové přehrávání.Systém má možnost napájení z vestavěného akumulátoru nebo ze sítě 230V / 50Hz, což vám dává flexibilitu v použití. Je vhodný pro domácí a zahradní párty, školky a školy, ale není určen pro komerční a profesionální použití.S vestavěnou výsuvnou rukojeťí a kolečky je tento systém snadno přenosný a přenositelný, takže si můžete hudbu užít kdekoli jdete. Užijte si nekonečnou zábavu a vytvořte nezapomenutelné chvíle s tímto úžasným přenosným párty bateriovým systémem!

3 515 Kč

+
KARAOKE-STAR4 LTC audio karaoke set 03-2-1026
do 3 dnů

Karaoke set je složen ze zesilovače s výkonem 2x45W se zabudovaným USB/MP3 přehrávačem s funkcí Bluetooth, stereo reproduktorů a dvou kabelových mikrofonů. Zesilovač má 2 mikrofonní vstupy, 1xUSB, 2-pásmové korekce a displej.

3 155 Kč

+
PARTYBOX Fonestar přenosný reproduktor 02-4-2072
do 3 dnů

Malý přenosný PA systém určený pro mobilní aplikace. Má zabudovanou Li-ion baterii 7,4V / 1800mAh a je osazen 6,5" reproduktorem. Má vestavěný USB / microSD / MP3 přehrávač s Bluetooth připojením, možností nahrávání a FM tunerem (paměť na 35 stanic). K systému je dodáván 1x bezdrátový VHF (188,5 MHz) ruční mikrofon (napájen 2x LR6-AA bateriemi) a dálkové ovládání. Má 1x linkový vstup (jack3,5mm) a 1x vstup pro kabelový mikrofon (jack6,3mm). Kolem reproduktoru je barevný LED světelný efekt, který lze samostatně zapnout a vypnout (7 světelných efektů). Systém je vhodný pro školky, školy a různá dětská vystoupení. Má funkci karaoke i echo a je vhodný pro malé zpěváky. Na mikrofonu lze zapnout funkci priority. K systému je dodáván nabíjecí adaptér 9V DC 1,5A. na vrchní straně je výklopná rukojeť a také lze připnout popruh pro nošení na rameni (součást balení). Doba nabíjení je 3 hodiny a výdrž vestavěné baterie je přibližně 6 hodin při 50% hlasitosti.

2 858 Kč

+
FONCAST Fonestar přehrávač 03-2-1119
do 3 dnů

FONCAST Wifi/LAN streamovací přehrávač s Bluetooth připojením a síťový přehrávač umožňující přehrávat internetová rádia, podcasty a hudební soubory z lokálního nebo síťového (NAS) uložiště do existující audio sestavy. Zařízení se ovládá pomocí aplikace AUDIOCAST nebo SMART SONIX, kterou si zdarma můžete stáhnout v příslušném internetovém obchodě.Přehrávač streamuje hudební obsah napřímo. Kontaktuje přímo zdroj hudby (i na internetu) na základě povelu ze streamovací aplikace. Streamování se děje přímo ze zdroje hudby do přehrávače a samotná aplikace již potom není nutná (může být vypnuta). Na wifi síťi může být přihlášeno několik takových přehrávačů najednou a získáte tak ucelený ozvučovací multiroom systém. V streamovací aplikaci pak vidíte všechny přehrávače najednou a volíte si co a kam má streamovat. V multiroom použití je možné fungovat v režimu SOLO (různá hudba do různých zařízení) nebo MULTI (vybraná zařízení jsou vzájemně obsahově synchronizovaná).Aplikace pro ovládání je dostupná pro Android, iOSPodporované audio formáty: AAC LC / LPT, HE-ACCv1, HE-ACCv2, AMR-NB, AMR-WB, FLAC, MP3, Vorbis, PCM / WAVE, ALACWiFi / LAN (RJ45) připojení Airplay, DLNA, WiFi direct (Miracast)Přehrává: Spotify, Qplay, Melon, TuneIn, iHeartRadio, NapsterLokální hudba: Přehrává hudbu přímo z mobilu nebo NASMultiroom: více než 60 zařízení může být spojeno do jedné zóny a hrát stejnou hudbuWiFi standard: IEEE802.11b, IEEE802.11g, IEEE802.11nVstup: 1x stereo AUX, 3,5mm JackVýstup: 1x stereo AUX, 3,5mm Jack1x digitální optický audio (toslink)Napájecí konektor: microUSB, 5VBalení obsahuje IR dálkový ovladač, napájecí adaptér 5V / 1A, USB-microUSB napájecí kabel a audio kabel jack 3,5mm - jack 3,5mm

2 647 Kč

+
KARAOKE-STAR2 MK II LTC audio karaoke set 03-2-1007
do 3 dnů

Karaoke set obsahuje zesilovač s výkonem 2x20W se zabudovaným USB/SD/MP3 přehrávačem, stereo reproduktory a dva kabelové mikrofony. Zesilovač má 2 mikrofonní vstupy a 1x LINE, 2-pásmové korekce.

1 885 Kč

+
Karaoke set Technaxx BT-X31 - bluetooth karaoke mikrofon se stereo reproduktorem, TX0356
do 3 dnů

Chystáte večírek s přáteli nebo rodinou? Chcete svým nejbližším dopřát zábavu, která zaručeně zaujme každého od 2 do 100 let? Karaoke set Technaxx BT-X31 je ideální společník na každý večírek, dovolenou, posezení s přáteli i osamocené chvíle nudy. Jak to funguje? Jednoduše! Karaoke mikrofon s dvěma reproduktory připojte pomocí bluetooth nebo AUX-IN ke svému smartphonu, tabletu či notebooku, spusťte karaoke aplikaci a zábava může začít. Ukažte co ve vás je a vyspívejte to do světa! Vlastnosti: Karaoke mikrofon obsahuje dva vestavěné reproduktory Mikrofon umožnuje streamování hudby přes Bluetooth V4.1, nebo AUX–IN Kompatibilita s různými aplikacemi pro zpěv a karaoke Funkce ekvalizér (výšky, basy a echo nastavení) Nastavení hlasitosti a hudby Vestavěná nabíjecí baterie (2000 mAh) Stylový design a jednoduché ovládání Parametry: Bluetooth: V4.1, A2DP, dosah až 8 m Reproduktory: 2 x 3 W Impedance: 3 Ohm SNR: max. 80 dB Rozsah frekvence reproduktoru: 100 Hz – 10 KHz Maximální hladina akustického tlaku: 115 dB, 1 kHz USB disk (FAT 32) : max. 32 GB Formát souborů: MP3, WAV Dobíjecí baterie: 2000 mAh lithium - polymerová, 4,2 V - Typ 18650 Doba nabíjení: 4 – 4,5 hodiny Doba přehrávání: 3,5 – 6,5 hodin Konektory: Mikro USB konektor pro nabíjení Připojení: přes Bluetooth, nebo AUX–IN Nabíjecí napětí / proud: DC 5 V / 0,5 A Hmotnost: 372 g Rozměry (D x Š x V): 25 x 7,3 x 7,3 cm Obsah balení: MusicMan® Karaoke Mikrofon BT-X31 Nabíjecí kabel Audiokabel s 3,5mm konektorem Návod k obsluze

837 Kč

+
Karaoke mikrofon pro nejmenší 150549
do 3 dnů

Karaoke mikrofon pro ty nejmenší. 12 demosongů efekt potlesku a pískání světelné efekty pro provoz jsou třeba baterie 2x AA 1,5V (nejsou součástí balení)

468 Kč

+
PORT85UHF-BT Ibiza bateriová reprosoustava 02-4-2056
více než měsíc

Malý přenosný PA systém určený pro mobilní aplikace v terénu s 12V vestavěným akumulátorem. Obsahuje vstupy pro dva kabelové mikrofony, linkový vstup a výstup. Má MP3 přehrávač s USB konektorem, slotem na SD kartu, BlueTooth připojením a LCD displejem. 2-pásmové korekce, echo, hlasitost. Systém má možnost napájení z 230V / 50Hz, z nabíjecího vestavěného akumulátoru nebo z externí baterie 12V. K systému jsou dodávány dva ruční UHF bezdrátové mikrofony (863 MHz, 865 MHz). Systém je dodáván s praktickým popruhem na rameno pro bezpečné a pohodlné nošení.

6 331 Kč

+
CUBE180 IBIZA přenosný zvukový systém 02-4-2103
více než měsíc

Malý přenosný karaoke systém. Má zabudovanou Li-ion baterii 3.7V/3600mAh a je osazen 6,5" reproduktorem. Má vestavěný USB/microSD/MP3 přehrávač/rekordér s Bluetooth připojením. Funkce TWS umožňuje bezdrátově připojit dva systémy k jednomu Bluetooth zdroji hudby a utvoříte si tak stereo systém Balení obsahuje ruční mikrofon a dálkový ovladač Sytém obsahuje barevný LED světelný efekt, který lze samostatně zapnout a vypnout Systém je vhodný pro školky, školy a různá dětská vystoupení, malé domácí karaoke párty apod. Má funkci karaoke a je vhodný pro malé zpěváky. K systému je možné připojit i externí zdroj hudby pomocí AUX vstupu. Systém se nabíjí pomocí USB-C kabelu z jakékoli USB nabíječky.

1 462 Kč

+